Электроника
0
Специальный поиск
Главная
Помощь
Контакты
Задача AKTel
В схемі мал. 2 визначити струм та потужність, визначеній комплексній формі, построїти векторну діаграму напруги.
U = 10 В, R = 1 Ом, X
L
= 0,25 Ом, X
C
= 1 Ом
.
Макет решения задачи AKTel
Ответ:
İ = 6,41+4,81j; P = 64,20 Вт; S = 80,13 B∙A; Q = 47,94 ВАр
Формат файла с решением:
doc
Цена:
100 руб.
Оплата
Добавить
Правовая информация